Warning: The magic method Pressapps_Login_Access_ReCaptcha::__wakeup() must have public visibility in /home/aligurlu/public_html/wp-content/plugins/pressapps-login-access/includes/class-pressapps-login-access-recaptcha.php on line 45

Warning: The magic method Pressapps_Login_Access_Social::__wakeup() must have public visibility in /home/aligurlu/public_html/wp-content/plugins/pressapps-login-access/includes/class-pressapps-login-access-social.php on line 45

Warning: The magic method Pressapps_Login_Access_Helper::__wakeup() must have public visibility in /home/aligurlu/public_html/wp-content/plugins/pressapps-login-access/includes/class-pressapps-login-access-helper.php on line 45

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/aligurlu/public_html/wp-content/plugins/pressapps-login-access/includes/skelet/path.php on line 408
Akademi Hakkında - Ali Gürlük Akademi Ali Gürlük Akademi

Akademi Hakkında

bilgi@aligurlukakademi.com

Prof.Ali Gürlük Akademi, Prof.Dr. Ali Gürlük tarafından nükleer tıp ve geleneksel tıp alanlarında eğitim gördükten sonra yaklaşık yirmi yıl boyunca yurt içinde ve yurt dışında mizaç temelli yaklaşımla gerçekleştirdiği teşhis ve tedavi uygulamaları, araştırma, eğitim, seminer ve konferans çalışmalarını kurumsal bir çatı altında sürdürmek amacıyla  kurulmuştur.

Ali Gürlük Akademi’de şu başlıklar altında eğitimler verilmektedir:

Ali Gürlük Akademi’de eğitimler yüz yüze ve internet üzerinden online olarak gerçekleştirilir ve bizzat Prof.Dr. Ali Gürlük tarafından verilir.

Eğitimler, içerik yoğunluğuna göre farklı sürelerde verilir. Ancak bu eğitimler başlangıç eğitimleridir. Eğitime katılan kişiler bu giriş eğitimlerinden sonra Ali Gürlük Akademi WhatsApp ve Telegram gruplarına dahil edilerek konuyla ilgili yeni bilgiler edinme sürecinin çok daha uzun sürmesi sağlanır.

Ali Gürlük Akademi’nin temel misyonu Mizaç Temelli Teşhis ve Tedavi yönteminin öğretilmesi amacıyla verilen eğitimlere katılan herkesin bu yöntemi en iyi şekilde öğrenip en doğru şekilde uygulamasını sağlamak ve bu yöntemin Türkiye’de ve dünyada yaygınlaşması için çalışmaktır.

Eğitim Metodu

Herhangi bir konuyu çok iyi bir şekilde öğrenmek, öğrendikten sonra doğru bir şekilde uygulamak için kısa süreli bir eğitim hiçbir zaman yeterli değildir. Eğitimi denilen olgu aslında bir süreçtir. Üniversite eğitimlerinin 4 yıl olması, bazı meslek dallarında bu eğitimlerin daha da uzaması tesadüfi değildir.

Ali Gürlük Akademi’de bu gerçekten hareketle bir eğitim metodu uygulanır. Yüz yüze veya internet üzerinden verilen eğitimler aslında eğitimin başlangıç aşamasıdır. Bu giriş eğitimlerinden sonra eğitimi alan kişiler Ali Gürlük Akademi’nin WhatsApp ve Telegram gruplarına dahil edilir. Kişi burada gruplar üzerinden gerek kendisinin gerekse de diğer grup üyelerinin teşhis ve tedaviye yönelik sorulara Ali Gürlük hocanın verdiği cevaplar ile bir anlamda eğitimine devam eder. Ali Gürlük Akademi’de aldıkları eğitimlerden sonra kişilerin konuyla ilgili her türlü soruları bu gruplar üzerinden sormaları özellikle teşvik edilir. Bu gruplara üye olmanın herhangi bir süre sınırı yoktur ve eğitim ücretinin dışında herhangi bir ilave ücret ödenmez.

Ali Gürlük Akademi’de temel amaç eğitimlere katılan herkesin Mizaç Temelli Teşhis ve Tedavi yöntemini en iyi şekilde öğrenip en doğru şekilde uygulamasını sağlamaktır.

Çok yakında aligurlukakadmi.com.tr sitesinde sadece eğitim alanların erişebileceği bir Bilgi Bankası da çok yakında yayına başlayacaktır.

Tüm Eğitimlerimiz

Mizaç

Organların Dili

Fitoterapi

Hacamat/Sülük

Akupunktur

Bizimle İletişime Geçin

Eğitimler, konferanslar, seminerler, kitaplar ve mizaç temelli teşhis ve tedavi yöntemleri ile ilgili tüm konular hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bilgi@aligurlukakademi.com

1 + 12 =

Para Birimi Seçiniz
EUR Euro