Warning: The magic method Pressapps_Login_Access_ReCaptcha::__wakeup() must have public visibility in /home/aligurlu/public_html/wp-content/plugins/pressapps-login-access/includes/class-pressapps-login-access-recaptcha.php on line 45

Warning: The magic method Pressapps_Login_Access_Social::__wakeup() must have public visibility in /home/aligurlu/public_html/wp-content/plugins/pressapps-login-access/includes/class-pressapps-login-access-social.php on line 45

Warning: The magic method Pressapps_Login_Access_Helper::__wakeup() must have public visibility in /home/aligurlu/public_html/wp-content/plugins/pressapps-login-access/includes/class-pressapps-login-access-helper.php on line 45

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/aligurlu/public_html/wp-content/plugins/pressapps-login-access/includes/skelet/path.php on line 408
Prof.Dr. Ali Gürlük Kimdir? - Ali Gürlük Akademi Prof.Dr. Ali Gürlük Kimdir?

Prof.Dr. Ali Gürlük

bilgi@aligurlukakademi.com

Ali Gürlük 1980 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Çocukluk ve gençlik yıllarından itibaren gelecekte her ne yapacaksa bunu İslam geleneği ve kültürünün köklü birikimine dayanarak yapma idealini hep içinde taşıdı. Liseden sonra tıp fakültesinde okumaya karar verdi ve bu ideal doğrultusunda hem modern tıp hem de geleneksel tıp alanında eğitim veren Tahran Üniversitesi İslami İlimler Tıp Fakültesine kaydoldu. Burada tüm tıp dallarına hâkim olan nükleer tıp alanında ve eş zamanlı olarak geleneksel tıp alanında eğitim gördü.

Toplamda yaklaşık 10 yıl süren eğitiminin ardından Türkiye’ye döndü ve aldığı eğitimi uygulama fırsatı bulmak için Türkiye’nin çeşitli bölgelerini dolaştı. Daha sonra yurtdışına çıkarak Çin, Hindistan, İran, Rusya ve Türk Cumhuriyetlerinde araştırmalar yaparak bu alanda önde gelen uzmanlarla görüştü ve kaynak eserler topladı.

Eğitim ve araştırma çalışmalarının yanı sıra, Mizaç Temelli Teşhis ve Tedavi konusunda 15 yıl boyunca uygulama çalışmaları yürüttü. Bu sürecin sonunda, bu eski ilmi Türkiye’de yaygınlaştırmak ve ilgilenenlere aktarmak amacıyla eğitimler vermeye başladı.

Ali Gürlük, Türkiye’nin birçok ilinde ve yurtdışında yüz yüze ve online olarak 200’den fazla eğitim verdi ve aynı zamanda birçok konferans ve seminer düzenledi. Ayrıca, birikimini kayda geçirmek ve ilgi duyanlar için kaynak oluşturmak amacıyla Organlar Dili El ve Ayak (Refleksoloji), Hacamat Atlası ve Mizaç adlı üç kitap yazdı.

Eğitim faaliyetlerini daha sistemli bir yapıya kavuşturmak amacıyla 2020 yılında Ali Gürlük Akademi’yi kurdu. Akademi bünyesinde Mizaç ve Mizaca Göre Hastalıkların Teşhis ve Tedavisi, Organların Dili, Fitoterapi, Hacamat ve Sülük Uygulamaları, Akupunktur gibi bir dizi eğitim vermektedir.

Ali Gürlük ayrıca Rusya’da Geleneksel Tıp Profesörlüğü unvanına sahiptir. Kendisi aynı zamanda yeni kitap çalışmalarını da sürdürmektedir.

Tüm Eğitimlerimiz

Mizaç

Organların Dili

Fitoterapi

Hacamat/Sülük

Akupunktur

Bizimle İletişime Geçin

Eğitimler, konferanslar, seminerler, kitaplar ve mizaç temelli teşhis ve tedavi yöntemleri ile ilgili tüm konular hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bilgi@aligurlukakademi.com

7 + 6 =

Para Birimi Seçiniz
TRY Türk lirası
EUR Euro